Autorské práva

Prevádzkovateľom internetovej stránky a vykonávateľom majetkových práv k zverejneným dielam je spoločnosť Media Freelancers s. r. o. so sídlom Seberíniho 482/1, 821 03 Bratislava, IČO 53848241, zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, odd. Sro, vložka č. 153340/B.

Príspevky sú s písomným súhlasom prevádzkovateľa zverejňované aj na stránkach trend.sk a plus7dni.pluska.sk, resp. iných doménach v prevádzke spoločnosti News and Media Holding, a.s.

Zverejnené príspevky na webe adamvalcek.sk slúžia iba pre osobnú potrebu používateľov, nesmú byť ďalej menené alebo akokoľvek ďalej šírené, publikované alebo predvádzané bez predchádzajúceho písomného súhlasu prevádzkovateľa.

Vykonávateľom majetkových práv k fotografiám s označením autora v znení Petit Press/Meno Priezvisko je spoločnosť Petit Press, a.s. a na webe adamvalcek.sk sú zverejnené s písomným súhlasom spoločnosti Petit Press, a.s. Akékoľvek ich ďalšie šírenie, publikovanie alebo predvádzanie je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti Petit Press, a.s. zakázané.